Byty s nejlepší hypotékou v Brně

Držíme úrok na úrovni 2,3 %Při koupi jednotky v projektu Triangl garantujeme hypoteční úrok 2,3 % formou kompenzace nákladů po dobu dvou let.

 


Buďte mezi prvními kupujícími v projektu Rezidence Triangl. Při žádosti o hypotéku prostřednictvím našeho hypotečního poradce Vám poskytneme kompenzaci za část hypotečních úroků po dobu dvou let. A to až do úrovně hypotéky s úrokovou sazbou 2,3 %.

Jak to celé funguje?

 1. Akce je platná v období od 20. 8. 2022 do 20. 10. 2022.
   
 2. Akce se vztahuje na prodej jednotek fyzickým osobám, které na koupi jednotky čerpají hypoteční úvěr. Podmínkou akce je vyřízení hypotečního úvěru prostřednictvím jednoho ze smluvních hypotečních poradců projektu Rezidence Triangl. Akci je možné využít na jednu jednotku na osobu.
   
 3. Principem akce je poskytnutí kompenzace části úrokových nákladů kupujícího prostřednictvím pravidelných měsíčních příspěvků na splátku hypotéky po dobu dvou let. Výše kompenzace bude vypočtena jako rozdíl mezi náklady na úroky, které klient zaplatí za sjednaný hypoteční úvěr a náklady na úroky, které by zaplatil při úrokové sazbě 2,3 % p.a. Kompenzace bude klientovi poskytována po dobu 24 měsíců od podpisu kupní smlouvy (zpravidla období kolaudace projektu).
   
 4. Přesný výpočet kompenzace bude součástí příslušné smluvní dokumentace mezi prodávajícím a klientem. Ujednání příslušné smluvní dokumentace má vždy přednost před těmito pravidly
   
 5. Akce může být kdykoliv zrušena nebo upraveny její podmínky. Případné zrušení akce nebo změny pravidel nebudou mít vliv na již uzavřené smluvní dokumentace a práva klientů z nich plynoucí. 
   

MÁTE ZÁJEM O BLIŽŠÍ INFORMACE?
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA TELEFONNÍM ČÍSLE 601 601 425